Неділя, 26 Травня, 2024

Методична скарбничка

Сайт вчителя фізики та інформатики Новоселицької гімназії Блейбера Д. М.

Мої досягнення

Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути нестримне бажання постійно саморозвитватися, самовдосконалюватись, неперервне розширення власного кругозору, вдосконалення та пошук нових методів викладання. Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед, у ногу з часом. Творчий наставник завжди використовує у викладанні сучасні та цікаві методи та прийоми. Відвідування різноманітних конкурсів, семінарів, курсів та мастер-класів – ще одна складова цієї професії.

Я є неодноразовий учасник конкурсу “Учитель року” в номінаціях “Фізика” та “Інформатика”:

Нагороджений грамотами районного відділу освіти, Чернівецького обласного управління освіти, Чернівецької обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, є лауреатом премії імені Омеляна Поповича.

Викладання вимагає повної самовіддачі, цілковитої витрати розумових, фізичних та духовних сил, вчитель зобов’язаний бути дуже тонким психологом, щоб уміти розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня та допомогти їх розкрити. Учитель завжди намагається знайти індивідуальний підхід до учня, бо кожна дитина має свій неперевершений та дивовижний талант від природи, а головна задача вчителя – допомогти розкритись його здібностям.